Naklejka tablicowa,  Kot Naklejka tablicowa, Kot
Cena: 115,00 zł
szt.
zobacz więcej
Miarka wzrostu Dinozaury Miarka wzrostu Dinozaury
Cena: 69,00 zł
szt.
zobacz więcej

Dinozaury to świat tajemniczy, dlatego nasze dzieci tak go uwielbiają. Odkrywają ich tajemnicę, poznają ich nazwy. Dlatego na 4rooms stworzyliśmy całą kolekcję z Dinozaurami. 

Znajdziesz u nas 40 różnych propozycji naklejek i plakatów z dinozaurami. Wśród nich pterodaktyle duże i małe, którymi można ozdobić górną część ściany. Obok pterodaktyli znajdziecie duże naklejki z Brontozaurem, Triceratopsem, czy Stegozaurem. Mamy dla Was zarówno naklejki z małymi dinozaurami jak i duże załóżkowniki. Załóżkownik z dinozaurem można wybrać w czterech różnych rozmiarach. 

Jeśli zdecydujesz się na aranżację pokoju z dinozaurami na 4rooms znajdziesz pełną kolekcję plakatów z dinozaurami. Są wśród nich plakaty edukacyjne z cyframi i alfabetem. 

Bardzo lubiane przez Was plakaty metryczki z dinozaurami. Na metryczce można umieścić imię, datę urodzenia, wagę i miasto, gdzie urodziła się Wasza pociecha. 

Sprawdź naszą kolekcję z dinozaurami i stwórz wymarzony pokój dla swojego dziecka.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

4rooms | Tel: 668227959 | E-mail: kontakt@4rooms.com.pl | ul. Czubajkowa 18, 62-002 Złotniki | woj. wielkopolskie | NIP: 7431875161

Sklep internetowy od home.pl